Skalská 1058/5, 142 00 Praha 4
+420 604 143 401
INFO

CERE Archery Park

Rádi vdechujeme nový život novým místům. V Praze 4 Libuši jsme se rozhodli vybudovat špičkové lukostřelecké centrum. V areálu Archery Park se můžete naučit střílet z luku v Lukostřeleckém klubu CERE, nakoupit lukostřelecké potřeby v obchodě CERESPORT, rozvíjet znalosti ve vzdělávacím centru Lukostřelecké akademii Heleny Bauerové, ochutnat příjemnou kávu v kavárně Archery Café nebo si jen tak zacvičit jógu v tělocvičně CERE Gym. Můžeme tady dlouho vysvětlovat, kdo jsme. Ale nejraději budeme, když se prostě přijdete podívat osobně. Budeme se těšit.

Cere Gym

cere-gym-logo.jpgCERE Gym je studio s pravidelným rozvrhem lekcí jógy, feldenkrais…a mnoha dalšími sportovními akcemi tak, aby si každý vybral, co je jeho srdci nejbližší. Pronájem na akce, workshopy, focení, soukromé lekce
Cere Gym o rozloze přibližně 50m2 je ideálním místem pro marketingové konference, přednášky, školení, tiskové konference nebo třeba indoorové sportovní akce. Součástí prostoru je recepce a zázemí v podobě dámských a pánských šaten se skříňkami a sprchou.
 
Samotný sál je uzpůsobený pro zhura 30 míst k sezení, nebo 50 ke stání. Není problém ho vybavit židlemi, stoly, gaučem, mikrofonem, promítačkou, hudbou či cateringem. Je zde možnost domluvit si obluhu z kavárny.
 
 

 
ROZVRH HODIN V RÁMCI CERE GYM >
 
Jednotlivé vstupy

Odpolední - 13:00 – 21:00
1 vstup = od 250,-Kč 
 
Kreditní systém
 
Zaregistrujte se, nabijte si kredit a rezervujte si lekci. Kredit není vratný a má platnost 6 měsíců.
 
 
Archery Park, Skalská 1058/5, 142 00 Praha 4, zahalkova@lkcere.cz

Trenéři,
Jiří Duba
Jiří Duba
Trenér a fitness coach
Jiří Duba se od dětství věnoval judu, atletice, baseballu a sportovní gymnastice. Působil jako trenér sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Vršovice. Nyní působí jako osobní trenér a fitness coach v LK Cere a v Pulse fitness Horní Počernice. Vystudoval Univerzitu Karlovu obor tělesná výchova a sport se specializací na sportovní gymnastiku. "Dělá mi radost ukazovat lidem, jaké fyziologické změny podněcuje trénink v jejich těle, jaký má životní styl vliv na jejich zdraví a výkonnost a jakou radost přináší pohyb a kontrola nad tělem."
ČÍST VÍCE
Tereza Zahálková
Tereza Zahálková
Lektorka power jógy
Instruktorka power jógy: Power Yoga Akademie Václava Krejčíka

Tereza Zahálková se od dětství věnovala atletice, tancování, lukostřelbě a během dospívání objevilla krásu jogy, které se věnuje do dnes. Vystudovala Univerzitu Karlovu, obor management sportu a v roce 2017 absolvovala instruktorský kurz jógy v Power Yoga Akademii uznávaného jogového guru Václava Krejčíka. V CERE GYM vede lekce power jógy a vinyasa jógy. “Jóga je mým skvělým rituálem, jak uvolnit nejen svoji mysl, ale take tělo, a způsobem, jak se na chvilku zastavit. Ráda předávám tento pocit na svých lekcích.”
ČÍST VÍCE
Pavla Procházková
Pavla Procházková
Lekce Feldenkraisovy metody
Pavla Procházková se od dětství věnovala různým sportům (balet, gymnastika, volejbal, jóga, pilates). Vystudovala jazyky na Univerzitě v Bernu ve Švýcarsku a poté pracovala v bankovnictví a personalistice. V roce 2018 získala mezinárodní akreditaci pro vedení skupinových lekcí Feldenkraisovy metody.
"Feldenkraisova metoda je díky svému šetrnému přístupu vhodná pro každého, kdo chce zlepšit cit pro vlastní tělo, pohyblivost a koordinaci. Metoda je na celém světě vyhledávána jak lidmi, kteří s tělem pracují (sportovci, hudebníci, herci, tanečníci), tak lidmi, kteří chtějí zvýšit funkčnost vlastního těla a získat lehkost v pohybech v denním životě."
ČÍST VÍCE
Aneta Zahálková
Aneta Zahálková
Lektorka power jógy
Instruktorka power jógy: Power Yoga Akademie Václava Krejčíka

Aneta se věnovala moderní gymnastice na vrcholové úrovni, vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a svůj potenciál chtěla dále rozvíjet. S jógou se poprvé potkala na Bali, kde začala jejímu kouzlu postupně propadat a nepustila ji dodnes.

„Jóga pro mě není jen fyzický pohyb, ale také způsob naučit se “vypnout“, porozumět sama sobě a svému tělu, přijímat výzvy a zároveň se naučit odpočívat.
ČÍST VÍCE
Zavolejte nám
+420 604 143 401
+420 603 456 978
Korespondenční adresa
Skalská 1058/5,
142 00 Praha 4
Hlavní město Praha
SLEDUJTE NÁS